piątek, 9 czerwca 2017

Współpraca - I edycja

 Chcesz nawiązać współpracę z tą stroną konkursową? 

Napisz pod tym postem lub na e-maila rzeka.opowiesci@onet.plWspółpraca dotyczy jedynie reklamy - Ty zareklamujesz konkurs przedwojenny, a ja zareklamuję Twojego bloga/Twoją stronę. Grafika konkursowa:


(c) Sovbedlly i December White
Zdjęcia aktorów pokolorowane przez Julannę.
_____________________
http://shadowhunters-polska.blogspot.com
www.szafa-blogow-naruto.blogspot.com
www.nasze-babskie-sprawy.blogspot.com
www.internetowy-spis.blogspot.com
http://candy-rozdania-kramikzcukierkami.blogspot.com

www.watahaistotnocy.blogspot.com
https://senevea.blogspot.com
www.ukryty-legion.blogspot.com
http://drothaer.blogspot.com
www.od---nowa.blogspot.com
https://inside-the-curtain.blogspot.com
https://nilveral.blogspot.com
https://darken-might.blogspot.com
http://the-pack-moonlit-night.blogspot.com
http://smoczyjezdzcyfantasy.blogspot.com

5 komentarzy:

 1. Dziękujemy za informację! Umieściłyśmy wzmiankę o konkursie w zakładce Sojusze/Spam. Życzymy wszystkim powodzenia - zarówno osobom biorącym udział w konkursie, jak i jego organizatorom! :)

  Pozdrawiamy,
  Administracja IED

  P.S Przepraszam za bałagan pod postem na stronie głównej!

  OdpowiedzUsuń
 2. Witam, chciałam tylko poinformować, że ja również wstawiłam button na bloga:
  https://darken-might.blogspot.com

  Przepraszam jednak za małe opóźnienie. Miałam to zrobić wcześniej, ale czasu nie było :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Umieściliśmy button konkursowy na głównej stronie z prawej strony :)

  Pozdrawiam,
  Shana z Nasze Babskie Sprawy

  OdpowiedzUsuń
 4. Sojusz przyjmujemy, a za zwłokę przepraszam.
  [ http://drothaer.blogspot.com/ ]
  Drothaer jest królestwem, którym włada stary król z rasy zmiennokształtnych. Terytorium zamieszkuje piętnaście ras, a także wyznawana jest wiara w Czterech. Czy i ty dołączysz do szeregu magów z Ravele, czy może wojowników z Rithriad, albo jako zwykły mieszczanin wespniesz się po drabinie hierarchii osiągając jedną z wyższych klas społecznych? Być może wybierzesz kompletnie inną ścieżkę życia, bowiem los bywa nieprzewidywalny.

  OdpowiedzUsuń
 5. [Sojusz?]
  Przez wieki Japonia była zamkniętym krajem, dobrowolnie odciętym od wpływów Dalekiego Zachodu. W tym środowisku rozwijała się unikalna na skalę światową magia, a pilnie strzeżone sekrety poszczególnych szkół i zakonów były przekazywane w tajemnicy garstce wybranych uczniów. Wiedza była na wagę złota i często to dostęp do niej, nie zaś talent ucznia, decydował o jego mocy magicznej. Tak jednak nie mogło być zawsze.
  W XIX wieku wraz z nadejściem epoki Meiji cesarz zauważył, że jeśli Japonia ma stać się dla Zachodu równym partnerem, potrzeba reform również na polu magii. I tak powstała szkoła na wzór brytyjskiego Hogwartu - Asahi no Hikari - która miała stać się ośrodkiem edukacji dla onmyouji, czyli japońskich czarodziejów i czarownic. Umiejscowiona w połowie drogi między dwiema historycznymi stolicami kraju, Kioto i Narą, ukryta za pomocą potężnych czarów przed wzrokiem ciekawskich, Asahi no Hikari szybko stała się renomowaną uczelnią, której mury opuszczali doskonale wyedukowani onmyouji.
  Od momentu założenia minęło ponad sto lat. Oblicze Japonii zmieniło się nie do poznania i podobnie zmieniał się program nauczania - wszystko po to, by sprostać nowym wymaganiom stawianym kolejnym rocznikom absolwentów. Nie zmienił się tylko charakter pięciu Domów, do których przydziela się aspirujących onmyouji...

  Asahi no Hikari

  OdpowiedzUsuń
Template by Elmo